BORDLAMPE, model 'Bowler', Michael Bang for Holmegaard Glasværk.

342864. BORDLAMPE, model 'Bowler', Michael Bang for Holmegaard Glasværk.

Bordlampe, hvidt opalglas med løstsiddende skærm Højde ca 19 cm Skærmdiameter ca 15 cm.

Brugsslitage, ledning afskåret.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.572