3428497. MILAN VOBRUBA. GLASVASE, SVERIGE, 1987.
Cylindrisk glasvase med brune pletter, iriserende. Fra Sverige. Designet af Milan Vobruba Fra 1987.
Signeret og dateret på jorden med: M. Vobruba 87
Højde: ca. 20 cm
Diameter: ca. 8,9 cm.
Højde: ca. 20 cm
Diameter: ca. 8,9 cm.