RAÚL MARTÍNEZ, "RAÚL". Stilleben.

3425846. RAÚL MARTÍNEZ, "RAÚL". Stilleben.

Olie på lærred
Signeret
60,5x49,5 cm.

I god stand. Ramme i stukket træ, med fejl.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Olie på lærred
Signeret
60,5x49,5 cm.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 167