STEPHEN GILBERT. Komposition, akvarel, signeret og S Gilbert og dateret -48.

342443. STEPHEN GILBERT. Komposition, akvarel, signeret og S Gilbert og dateret -48.

Billedstørrelse 26x16 cm.

Lidt gulnet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Billedstørrelse 26x16 cm.

Lidt gulnet.

Antal besøg: 1.512