SERVERINGSVOGN, gult metal/træ med glasplader, 1900-tallet.

342358. SERVERINGSVOGN, gult metal/træ med glasplader, 1900-tallet.

På fire plastbelagte hjul. Øverste niveau med aftagelig glasplade. Nederste niveau med fast glasplade over fineret træ og med drikkeholder.
Højde 73 cm.
Længde 66 cm.

Brugsslitage, ridser, et lille hjul trægt, få små Kantstødt på den øverste glasplade.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 73 cm.
Længde 66 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 1.515