SPILKONSOL, Xbox One, 1 controller, 1 spil, Kinetic, 500 GB, Microsoft.

342310. SPILKONSOL, Xbox One, 1 controller, 1 spil, Kinetic, 500 GB, Microsoft.

Diverse kabler og papirer.
Spil Destiny.

Brugsslitage.
Der opstår ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Diverse kabler og papirer.
Spil Destiny.

Brugsslitage.
Der opstår ridser.

Antal besøg: 950