STEREODELE, 3 stk, Marantz og Technics.

3422599. STEREODELE, 3 stk, Marantz og Technics.

Sterofonisk modtager Marantz SR 1000, kassetteoptager Marantz SD 3000 og pladespiller Technics SL-QD2.

Brugsslitage. Ridser og mærker. Modtager med skader på oversiden. Arbejdede på tidspunktet for katalogisering. Der ydes ingen funktionel garanti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.147