JAN ALLAN JOHNSEN. Vase, eget værksted, stentøj, Danmark.

3422251. JAN ALLAN JOHNSEN. Vase, eget værksted, stentøj, Danmark.

Vase af Jan Allan Johnsen for eget værksted.
Stemplet monogram.
Højde: 14 cm.
Diameter: ca. 17 cm.

Enkelte overfladeridser, ellers intet at bemærke.

Få foretaget en gratis vurdering!

Stemplet monogram.
Højde: 14 cm.
Diameter: ca. 17 cm.

Antal besøg: 501