VILHELM BERGSTRÖM. Skulptur, træ, signeret og dateret 1944.

342213. VILHELM BERGSTRÖM. Skulptur, træ, signeret og dateret 1944.

Højde 30 cm.

Alders slid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 30 cm.

Alders slid.

Antal besøg: 3.360