Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Nyköpings Auktionsverk
Tæpper & tekstiler
Tæpper
342186. TÆPPE, lagen, signeret GK, 205 x 144 cm, 20. århundrede.
« Tilbage til genstanden