OLE WANSCHER. Sofa, mahogni, Cado, Danmark.

3419927. OLE WANSCHER. Sofa, mahogni, Cado, Danmark.

Sofa med massiv mahogni ramme, fast polstret ryglæn og løst sæde betrukket i blåt uldtekstil. Badge markeret med serienummer.
Dimensioner: længde 137, dybde 70, højde 83 cm. Siddehøjde ca. 42 cm.

Brugsslitage og ridser, hovedsageligt på benene. Polstring med pletter. Skader på fastgørelsespunktet på rammen på armen, der har brug for renovering.

Få foretaget en gratis vurdering!

Betalingsmetode for genstanden

BetalingskortBankoverførsel

Levering

: Angiv placering

Angiv din placering for at se transportmuligheder og -priser.

Adresse

Murmansgatan 124
212 25 Malmö
Sverige

Placering
Floor - Showroom 1 (lång)
Antal besøg: 259