THONET. To skammel.

THONET. To skammel.
3419721. THONET. To skammel.

Thonet, to trebenede kammel, træ- og metalkonstruktion, med fabrikantens badge på undersiden,
Dimensioner ca.: H. 42/45 cm, diameter 33 cm.

Alderstilpassede tegn på brug og gnidning, på steder ridser, gnidning og stød, malingsflisning, delvis flashrust, nogle fodbeskyttere mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!
3419721. THONET. To skammel.

Antal besøg: 208