2 foldekameraer, 1800/20. århundrede.

3419203. 2 foldekameraer, 1800/20. århundrede.

Foldefilm, Premo nr. 1, Rochester, begyndelsen af det 20. århundrede.
Eastman foldbar kameralomme Kodak, 18./20. århundrede.

Bælge på foldefilm er frigivet i leddet.
Slid og slitage. Ikke fuldt gennemgået eller testet. Der ydes ingen funktionel garanti.

Tema

Cameras

Få foretaget en gratis vurdering!

Tema

Cameras

Antal besøg: 340