THE KINKS, 3 EP'er, 1960'erne.

3419189. THE KINKS, 3 EP'er, 1960'erne.

• The Kinks kommer ind — PYE Records NEP 5046.
• Hele dagen og hele natten - PYE Records NEP 5036.
• Waterloo solnedgang - PYE Records 7N 17.321.

Slid, skader og tekst på konvolutten/omslag. Brugsslitage på diske. Ridser kan forekomme.

Få foretaget en gratis vurdering!

Adresse

Gumsbackevägen 5b
611 38 Nyköping
Sverige

Placering
M25
Antal besøg: 65