DALA HEST, træ, 20. århundrede.

341910. DALA HEST, træ, 20. århundrede.

Længde 35, bredde 11, højde 37 cm.

Brugsslitage, farvetab og revner.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 825