JAN TOM VAN DEN BERGEN. olie på lærred, signeret.

341870. JAN TOM VAN DEN BERGEN. olie på lærred, signeret.

50 x 61 cm.

oramad.

Få foretaget en gratis vurdering!

50 x 61 cm.

oramad.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besøg: 9.905