POUL CADOVIUS. REOLSYSTEM, KONGELIG.

3417415. POUL CADOVIUS. REOLSYSTEM, KONGELIG.

Det er teak.
To sider, højde 42cm, længde 80cm, bredde 36cm.
Vitrineskab, højde 33.5, længde 80cm, bredde 22cm.
To hylder, længde 80cm, bredde 18cm.
To søjler, højde 198cm.
Vedhæftede beslag.

Overfladeslitage, pletter, finerskader og afstødning.
Indvendige små hylder mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Det er teak.
To søjler, højde 198cm.
Vedhæftede beslag.

Antal besøg: 820