PABLO PICASSO, Efter, „Sovende kvinde“. Plakat. Det er usigneret.

3416476. PABLO PICASSO, Efter, „Sovende kvinde“. Plakat. Det er usigneret.

Indrammet plakat, rammemål ca. 71 x 101 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.356