Kommode, marmor, gustaviansk stil, Hauptkopia, 20. århundrede.

341611. Kommode, marmor, gustaviansk stil, Hauptkopia, 20. århundrede.

Med løs marmorplade, messingdetaljer, intarsia dekoration.
Længde: 85, Bredde: ca 42,5, Højde: 73 cm.

Mindre Brugsslitage.
Et finertab ved håndtaget.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Brugsslitage.
Et finertab ved håndtaget.

Antal besøg: 5.233