Ung asiatisk kvinde med kat. Offset litografi, 21. århundrede.

341578. Ung asiatisk kvinde med kat. Offset litografi, 21. århundrede.

Signeret i grafit og med EA forkortelse, mål ca. 56x76 cm.

God stand.

Få foretaget en gratis vurdering!

God stand.

HannoVerum
Antal besøg: 1.016