BOX, med kroge, tin, Cooper Brothers, Sheffield, England, 20. århundrede.

341477. BOX, med kroge, tin, Cooper Brothers, Sheffield, England, 20. århundrede.

Skrin med hamret tin, løvehoved og kroge Længde 20, bredde 13, højde 11 cm.

Ridser og inderside af æsken med lidt misfarvning.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 854