BORD, messing og marmor, slutningen af det 20. århundrede.

341433. BORD, messing og marmor, slutningen af det 20. århundrede.

Marmorplade. Benstativ i messing.
Højde 50 cm Diameter inklusive benstativ, 104 cm.

Alder og Brugsslitage.
Skær med Kantstødt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Alder og Brugsslitage.
Skær med Kantstødt.

Antal besøg: 1.020