SPISESTUESKAB, eg, nyrenæssance, 1800-tallet.

341340. SPISESTUESKAB, eg, nyrenæssance, 1800-tallet.

Højde 240 cm, bredde 153 cm, dybde 63 cm.

Slitage, skrammer, mærker, flere pletter, en af de nederste døre bankede.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 909