SPISESTUESGRUPPE, 7 dele, eg, 18/1900 tallet.

341329. SPISESTUESGRUPPE, 7 dele, eg, 18/1900 tallet.

Bord sidst i 1800-tallet, stole 1900-tallet.
Spisebord med udtrækbare plader længde fra 133 til max 247 cm.
6 stole med polstret ryg og sæde i blåt fløjl, ryghøjde 114 cm.

Bord med tørre revner, stole let vakkelvorne og med mindre ridser. Der mangler nogle nitter, løs del til undervogn medfølger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.373