BARRY KIESELSTEIN-SNOR. Ring, 18kt grønguld, i form af en alligator.

3412805. BARRY KIESELSTEIN-SNOR. Ring, 18kt grønguld, i form af en alligator.

Størrelse 16,5 mm/ 52 mm. Bredde ca. 12-22 mm.
Vægt 25,7 gram
Stemplet Kieselstein-Cord, 18K.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Vægt 25,7 gram

Brugsslitage.

Antal besøg: 740