3412099. Skulpturel reol, bejdset træ, drejet stel.
Skulpturel reol af bejdset træ, med 6 hylder.
Højde: 147 cm.
Længde: 54,7 cm.
Bredde: 35,7 cm.
Reolen fremstår ustabil og med kraftig alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærker, revner og afslag (se detalje fotos).