Skulpturel reol, bejdset træ, drejet stel.

3412099. Skulpturel reol, bejdset træ, drejet stel.

Skulpturel reol af bejdset træ, med 6 hylder.
Højde: 147 cm.
Længde: 54,7 cm.
Bredde: 35,7 cm.

Reolen fremstår ustabil og med kraftig alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærker, revner og afslag (se detalje fotos).

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde: 147 cm.
Længde: 54,7 cm.
Bredde: 35,7 cm.

Antal besøg: 689