ROBERT THEGERSTRÖM. Kystbillede, akvarel, signeret og dateret 1918.

341139. ROBERT THEGERSTRÖM. Kystbillede, akvarel, signeret og dateret 1918.

21 x 28 cm.

ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

21 x 28 cm.

Antal besøg: 1.584