CUP, sølv, Arvid Öhrn, Gävle, 1844, vægt 453,79 gram.

341053. CUP, sølv, Arvid Öhrn, Gävle, 1844, vægt 453,79 gram.

Indvendigt forgyldt.
Højde 24 cm.

Brugsslitage, buler på mund og fod.

Få foretaget en gratis vurdering!

Indvendigt forgyldt.
Højde 24 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 805