RINGE, 2 stk, sølv og ædelsten, totalvægt 3,67 gram, 1900-tallet.

340931. RINGE, 2 stk, sølv og ædelsten, totalvægt 3,67 gram, 1900-tallet.

Ring stemplet 835 LP, med 6 mørkeblå spineller, indvendig diameter ca 17 mm. Ring stemplet 925, med mørk lilla safir og glassten, indvendig diameter 17 mm.

En spinel mangler, 925 ring ujævn.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 954