CHINESISCHE ROT-LACK-DOSE. 1. halvdel af det 20. århundrede.

340922. CHINESISCHE ROT-LACK-DOSE. 1. halvdel af det 20. århundrede.

Udskåret rød lak, usædvanlig lågkasse stående på 3 høje fødder, umærket, højde 20 cm.

god, ubeskadiget stand.

Få foretaget en gratis vurdering!

god, ubeskadiget stand.

Daniel Meyer Antiquitäten und Auktionen
Antal besøg: 1.231