RING, sølv med aventurin, totalvægt 5,83 gram, Bronsil AB, 1976.

340836. RING, sølv med aventurin, totalvægt 5,83 gram, Bronsil AB, 1976.

Indvendig diameter 17 mm.
Ujævnt design.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Indvendig diameter 17 mm.
Ujævnt design.

Brugsslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 1.168