BILLEDRAMMER, et par, forgyldt, 1900-tallet.

340825. BILLEDRAMMER, et par, forgyldt, 1900-tallet.

61 x 41 cm.

Mindre slitage og tab af forgyldning.

Få foretaget en gratis vurdering!

61 x 41 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 841