RINGE, 2 stk, sølv og ædelsten, totalvægt 3,27 gram, 1900-tallet.

340807. RINGE, 2 stk, sølv og ædelsten, totalvægt 3,27 gram, 1900-tallet.

Ring, stemplet 925, med grøn akvamarin og 6 glassten.
Ring, stemplet 830, med 5 røde spineller og 4 glassten.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 728