OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Kvindeportræt, olie på Panel, signeret HS og dateret -31.

340686. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Kvindeportræt, olie på Panel, signeret HS og dateret -31.

50 x 40 cm.

Pletter, ridser, Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

50 x 40 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 792