Armstol- klapstol, bøg, Danmark.

3406696. Armstol- klapstol, bøg, Danmark.

Klapstol med armlæn af lakeret bøg H.88 B.56 Sh. 45 cm.

Alm. aldersrelateret brugsspor, herunder ridser, mærker og løshed i samlinger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 449