LARS LERIN. Litografi 28/210, signeret 78.

3406429. LARS LERIN. Litografi 28/210, signeret 78.

Billedmål 64x51 cm.
Rammemål 78x64 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Lars Lerin (Født 1954)

Få foretaget en gratis vurdering!

Billedmål 64x51 cm.
Rammemål 78x64 cm.

Kunstner/designer

Lars Lerin (Født 1954)

Antal besøg: 1.033