SPILLEAUTOMAT, Aristocrat Nevada.

3406363. SPILLEAUTOMAT, Aristocrat Nevada.

Serie nr SI.284.
Bredde ca. 42,5 cm.
Dybde ca. 52 cm.
Højde ca. 148 cm.

Brugsslitage, overfladeskader, mærker, ridser.
Ikke testet, der gives ingen funktionel garanti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Serie nr SI.284.
Bredde ca. 42,5 cm.
Dybde ca. 52 cm.
Højde ca. 148 cm.

Antal besøg: 519