SKULPTUR, gips, signeret Esther Eppens, midten af 1900-tallet.

340604. SKULPTUR, gips, signeret Esther Eppens, midten af 1900-tallet.

Højde 27,5 cm eksklusiv sokkel.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre slitage.

Antal besøg: 1.800