BIRGER STRÅÅT. Olie på, signeret og dateret 85.

340513. BIRGER STRÅÅT. Olie på, signeret og dateret 85.

Norrköpings havn.
Ca. 64x80 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Birger Strååt (1914–2008)

Få foretaget en gratis vurdering!

Norrköpings havn.
Ca. 64x80 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Birger Strååt (1914–2008)

Antal besøg: 1.012