UNBEKANNTER KÜNSTLER. Vinterlandskab, olie på panel, dateret. 1949.

340460. UNBEKANNTER KÜNSTLER. Vinterlandskab, olie på panel, dateret. 1949.

Vinterlandskab, olie på panel, dateret. 1949 Ukendt kunstner. Signeret "Schubert 1949" Mål: 52 x 70 cm (højde x bredde).

indrammet.

Få foretaget en gratis vurdering!

indrammet.

Auktionshaus von Brühl
Antal besøg: 984