3403971. RUDOLF CARLBORG. FEM AKVARELLER.
Fire interiørmotiver. Billedmål: ca. 34 x 30 cm. Rammemål: ca. 48 x 42 cm. Signeret.
Interauralt motiv. Billedmål: ca. 53 x 48 cm. Rammemål: ca. 77 x 70 cm. Signeret.