BARSKAB, Kina, anden halvdel af det 20. århundrede.

34028. BARSKAB, Kina, anden halvdel af det 20. århundrede.

Sort lakarbejde med dekoration af perlemor materiale. Bagside i umalet træ. Højde 103 cm, længde 103 cm, bredde 46 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.788