SKLÆDEBORD, mahogni, 20. århundrede.

340279. SKLÆDEBORD, mahogni, 20. århundrede.

Med tre spejle, udvendige spejle justerbare. Messing beslag. To skuffer.
Længde 85 cm.
Bredde 41 cm.
Total højde 115 cm.

Brugsslitage, pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 85 cm.
Bredde 41 cm.
Total højde 115 cm.

Brugsslitage, pletter.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 936