BIOGRAFSTOLE, to sektioner/5 stole, Ezcaray.

3402623. BIOGRAFSTOLE, to sektioner/5 stole, Ezcaray.

Længde ca 190 & 130 cm.
Ryghøjde ca. 111 cm.

Beliggenhed: Bio Metropol, Karlshamn.

Løse dele. Skrue mangler. Andet slid, ridser og mærker, snavs.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde ca 190 & 130 cm.
Ryghøjde ca. 111 cm.

Antal besøg: 247