LLUÍS BRUGUERA. „Llafranc“.

LLUÍS BRUGUERA. „Llafranc“.
3402022. LLUÍS BRUGUERA. „Llafranc“.

Blæk og akvarel på papir
Signeret og dateret 1987
15,5x23,5 cm.

Lakeret træramme. Det er ikke blevet undersøgt uden for rammerne.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Blæk og akvarel på papir
Signeret og dateret 1987
15,5x23,5 cm.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 466