3401762. EBBA AHLMARK-HUGHES. TO FELT-TIP TEGNINGER.
Markør. Pløjende landmand. Signeret og dateret '68. Billedmål: ca. 18 x 30 cm. Rammemål: ca. 41 x 51 cm.
Markør. Figurkomposition. Signeret og dateret '62. Billedmål: ca. 33,5 x 61 cm. Rammemål: ca. 65,5 x 51,5 cm.