VÆGPENDUL og LAMPER, 3 dele, rokoko stil, 1900-tallet.

340106. VÆGPENDUL og LAMPER, 3 dele, rokoko stil, 1900-tallet.

Pendul til rådighed. Pendulets højde ca 60 cm.

Brugsslitage. 1 lampe med skade og reparation.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 792