VÆGLAMPER, Boda, 4 stk, 1960'erne/70'erne.

340086. VÆGLAMPER, Boda, 4 stk, 1960'erne/70'erne.

Væglampe, 1 stk., med to lysestager i glas.
Bredde ca 40, Højde 25 cm.
Væglamper, 3 stk, med hver en lysestage.
Bredde 15, Højde 28 cm.
Lysestagens højde 17 cm.
Alle lampetter stemplet "BODA".
Der medfølger en ekstra lysestage.
Muligvis Bertil Vallien for Boda.

Mindre Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Bredde ca 40, Højde 25 cm.
Bredde 15, Højde 28 cm.
Lysestagens højde 17 cm.

Mindre Brugsslitage.

Antal besøg: 1.179