OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Udsigt fra over Södermalm, Stockholm, litografi, usigneret.

340056. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Udsigt fra over Södermalm, Stockholm, litografi, usigneret.

39 x 107 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

39 x 107 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 582