KAMPBORD, malet pels, begyndelsen af det 20. århundrede.

340055. KAMPBORD, malet pels, begyndelsen af det 20. århundrede.

Længde 30-128, bredde 70, højde 76 cm.

Malingsslitage og revner.

Få foretaget en gratis vurdering!

Malingsslitage og revner.

Antal besøg: 490